Simplehuman Odkapávač na nádobí Simplehuman s držákem na skleničky, rám z nerez oceli, šed

KT1181_1
KT1181_2
KT1181_3
KT1181_4
KT1181_5
KT1181_6
KT1181_1
Doprava zdarma
KódKT1181VýrobceSimplehumanZáruka60 měsíců
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Dočasně nedostupné
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
zdarma

Pevný rám z nerezové oceli dokonale ladí s moderním designem luxusních kuchyňských spotřebičů. Jeho otočný odtok se otáčí o 360 stupňů v libovolném směru, takže odvádí vodu přímo do dřezu - bez ohledu na to, jak umístíte odkapávač na desku stolu. Lze jej vyjmout pro snadné čištění. Ochranný povrch zabraňuje usazování zbytků vody a vzniku vodního kamene i plísní. Drátěný rošt se silikonovým krytem pevně drží nádobí, aniž by se poškrábal nebo oprýskal. Do držáku sklenic se vejdou až 4 sklenice na víno. Nižší profil s protiskluzovými gumovými nožičkami zaručujě větší stabilitu a drží odkapávač pevně na svém místě. Odolný povlak proti otiskům prstů pomáhá chránit před šmouhami a udržuje vzhled stále jako nový.

Vy myjete, já suším Důmyslná konstrukce odkapávače odvádí vodu rychle a elegantně zpět do dřezu. Vodu lze vypustit do dřezu bez ohledu na to, jak umístíte stojan na nádobí. Rychlý odtok vody je nejlepší prevencí plísně a vodního kamene. Hydrofilní ochranný povrch Plastová vanička odkapávače je navržena pro optimální odtok a ošetřena hydrofilní povlakem. Ten rozptyluje vodu tence po povrchu pro super rychlé odpařování. Vnitřní plastové části jsou odnímatelné a tím pádem snadno udržitelné. Stačí je jednou za čas omýt vodou a jarem. Do toho, naskládejte to vše! Máte hodně nádobí a extra velké sklenice na víno? Náš odkapávač s ocelovým rámečkem má dostatečnou kapacitu, aby se s ním dokázal vypořádat. Díky držákům talířů se silikonovým krytem je vaše nádobí vždy v bezpečí a nehrozí žádné poškrábání ani odštípnutí. Nízký profil, extra stabilita Snížili jsme profil a přidali protiskluzové gumové nožičky, aby měl odkapávač větší stabilita. Takže zůstane vždy bezpečně na svém místě na vaší pracovní desce. Držák sklenic na víno Integrovaný stojan pro skleničky na víno bezpečně pojme až 4 extra velké sklenice na víno Bordeaux, takže rychle a bezpečně uschnou. Nestačí dobře vypadat, když je úplně nový. Naše materiály testujeme, aby zůstaly čisté a krásné po mnoho let používání! Díky rezuvzdornému povrchu je odkapávač lehce udržovatelný s dlouhou životností. Povrch je navíc také speciálně ošetřen, aby na něm nezůstávaly otisky prstů.

Vy myjete, já suším

Důmyslná konstrukce odkapávače odvádí vodu rychle a elegantně zpět do dřezu. Vodu lze vypustit do dřezu bez ohledu na to, jak umístíte stojan na nádobí. Rychlý odtok vody je nejlepší prevencí plísně a vodního kamene.

you wash, I’ll dry

Hydrofilní ochranný povrch

Plastová vanička odkapávače je navržena pro optimální odtok a ošetřena hydrofilní povlakem. Ten rozptyluje vodu tence po povrchu pro super rychlé odpařování. Vnitřní plastové části jsou odnímatelné a tím pádem snadno udržitelné. Stačí je jednou za čas omýt vodou a jarem.

invisible moisture control

Do toho, naskládejte to vše!

Máte hodně nádobí a extra velké sklenice na víno? Náš odkapávač s ocelovým rámečkem má dostatečnou kapacitu, aby se s ním dokázal vypořádat. Díky držákům talířů se silikonovým krytem je vaše nádobí vždy v bezpečí a nehrozí žádné poškrábání ani odštípnutí.

liner pocket

Nízký profil, extra stabilita

Snížili jsme profil a přidali protiskluzové gumové nožičky, aby měl odkapávač větší stabilita. Takže zůstane vždy bezpečně na svém místě na vaší pracovní desce.

low profile, extra stability

Držák sklenic na víno

Integrovaný stojan pro skleničky na víno bezpečně pojme až 4 extra velké sklenice na víno Bordeaux, takže rychle a bezpečně uschnou.

wine glass holder
steel frame dishrack
rust proof fingerprint-proof

Nestačí dobře vypadat, když je úplně nový. Naše materiály testujeme, aby zůstaly čisté a krásné po mnoho let používání! Díky rezuvzdornému povrchu je odkapávač lehce udržovatelný s dlouhou životností. Povrch je navíc také speciálně ošetřen, aby na něm nezůstávaly otisky prstů.

standard

sensor mirror with touch-control brightness and dual light setting

compact

sensor mirror with touch-control brightness and dual light setting

Specifikace výrobku
VýrobceSimplehuman
Šířka (mm)525
Délka (mm)205
Hmotnost (kg)2
Objem (l)0
Výška395
Načíst další parametry ↓Skrýt parametry ↑
KT1181_1KT1181_1
KT1181_2KT1181_2
KT1181_3KT1181_3
KT1181_4KT1181_4
KT1181_5KT1181_5
KT1181_6KT1181_6
PopisObrázky
Slevy a novinky už vám neuniknou
Odeslat
©2023 Všechna práva vyhrazena