HG Extra silný čistič na toalety 500ml, HG3220527

HG3220527_1
KódHG3220527VýrobceHGZáruka24 měsíců
165 Kč 136 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
za 70 Kč

V každé toaletě mohou vznikat obtížně odstranitelné usazeniny. Problémové nečistoty, silný vodní kámen, močová usazenina nebo podobné obtížně odstranitelné usazeniny vznikají nejen na vnitřní straně klozetu, ale i v hrdle klozetu nebo neviditelně pod okrajem. Nečistoty pod okrajem způsobují to, že toaleta není nikdy dostatečně hygienicky čistá, mohou vést k nepříjemnému zápachu a navíc snižují rovněž účinnost splachování toalet. Speciálně vyvinuté složení výrobku HG extra silný čistič na toalety dokáže maximálně přilnout na povrch klozetu a efektivně odstraňuje veškeré problémové nečistoty.

Nastříkejte HG extra silný čistič na toalety plynulým pohybem hluboko pod okraj klozetu a do klozetu. Nechte poté gel působit minimálně 20 – 30 minut a poté klozet řádně očistěte toaletním kartáčem. Poté klozet propláchněte.Pro pravidelné čištění klozetu se může použít HG hygienický gel na toalety. Pro každodenní rychlé a hygienické čištění všeho v okolí toalety, od prkénka toalety až po kliku, doporučujeme HG každodenní hygienický sprej na příslušenství v okolí toalety.


Varování:  • H314 - Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí

  • H412 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinkyBEZPEČNOSTNÍ LIST


 


Při objednávce NAD 3kg cena přepravy 150kč!! (Jedná se o jakékoliv produkty HG)

Popis
Slevy a novinky už vám neuniknou
Odeslat
©2024 Všechna práva vyhrazena
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení